Пазл Картонний Дитячий Dodo Новорічний Різдвяний "Святкове Містечко" 60 деталей


199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300576
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міста напередодні нового року виглядають просто казково: сніг холодною ковдрою накриває дахи будівель і вони вже не виглядають такими сірими як зазвичай. В таку пору вулиця мов жива: хтось бігає із санчатами, хтось спішить додому прикрашати ялинку до свята, а хтось ліпить сніговика.
Цей пазл створить новорічну атмосферу у вашому будинку та надихне на прогулянку зимніми вуличками. Підсильний для складання діткам з 4 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість складових елементів | 60 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 24 мм |
| Ширина упакування | 18 мм |
| Висота упаковки | 4 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 16 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴



