3D Пазл Картонний Cartonic Lanos Ланос 112 деталей



Cartonic x Транспортні історії представляють 3D-пазл легендарної машини Lanos. Автор Lanos отримав відзнаку дизайнер століття! Авто, що вироблялось під п’ятьма брендами та чотирма різними іменами на семи заводах протягом 20 років! Модель стане чудовою прикрасою інтер'єру та подарунком для справжніх автолюбителів.
Cartonic: перетворюємо картон на справжній артоб'єкт
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 112 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 11 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 999 ₴



