Дерев'яний фігурний пазл PuzzleOK Індійський Слон Подарункове Пакування

499 ₴
- Готово до відправки
- Код: PuzA3-03121
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унікальний у своєму роді дерев'яний пазл Індійський Слон.
Кожна деталь пазла є унікальною і є частиною фігурного малюнка.
Як тільки візьмете наш пазл до рук, відчуйте запах дерева з легким ароматом диму, Ви зрозумієте, скільки душ ми вклали в кожен елемент.
Розмір пазла: A3 / А4
Кількість деталей: 132 шт / 68 шт
Комплектність: на вибір подарункова коробка з дерева або крафт картону
- зроблено в Україні
- З екологічних матеріалів
— Виготовлений із ХДФ вищої якості
— Зображення нанесене прямо на дерев'яну поверхню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 132 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Формат | A3 |
| Паковання | Дерев'яне паковання, Картонне паковання |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 58 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 37 см |
| Висота | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



