Дерев’яні іграшкові пістолети ручної роботи GummyGun – чудова розвага для хлопчиків та дівчаток будь-якого віку. Поринути у світ вестерну можуть діти разом з батьками, перетворюючи будні у цікаву сімейну гру. Разом з GummyGun напружені монотонні будні будь-якого офісу наповняться інтригою та перетворяться захоплюючий тімбілдінг. У виготовленні наших моделей ми використовуємо тальки високоякісну фанеру та безпечні фарби. Канцелярські резинки у якості набоїв запобігають травмам. Натуральна шкіра на рукоятці додає приємних відчуттів, коли Ви берете виріб в руки та робить його ще безпечнішим. Скористайтеся нагодою та придбайте унікальну іграшку вже сьогодні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daisy |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Військова, історична |
| Формат | A4 |
| Наявність магнітів | Немає |
| Довжина паковання | 20 мм |
| Ширина паковання | 20 мм |
| Висота паковання | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




