Дерев'яний конструктор "Кольорові гонки" від виробника Кубика на 36 деталей.
Набір складається з 5 різнокольорових машинок та 31 різнокольорового блоку різної форми. З блоків можна викласти дорогу для машинок, гараж, автостоянка та багато інших креативних споруд.
В іграшці використовуються тільки найякісніші зразки тополі та буку, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а при фарбуванні використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Іграшка корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить із квітами;
- знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навички.
- Підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток. А завдяки тому, що в наборі кілька машинок, одночасно можуть грати кілька дітей.
Дуже легко та гармонійно комбінуються з іншими іграшками від виробника Cubika.
Призначений для дітей від 18 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cubika |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Красный |
| Вес | 2000 г |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Гонки |
| Высота | 60 см |
| Ширина | 140 см |
| Длина | 210 см |
| Тип | Грузовик, самосвал |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 560 мм |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴





