3D Пазл Картонний Cartonic ARC DE TRIOMPHE PARIS Триумфальна Арка Парижу 285 деталей



999 ₴
- Готово до відправки
- Код: CARTARCP
"Тріумфальна Арка Парижу (ARC DE TRIOMPHE PARIS) височіє над Єлисейськими полями не просто так. Якщо подивитися з висоти пташиного польоту, арка утворює центр зірки, від якої, наче промінці, розходяться у різні боки 12 вулиць.
Арка виготовлена з 12 000 тонн залізобетону, при цьому її мініатюрний картонний 3D-пазл важить всього близько 1 кг!
Прийми виклик креативності: збери та розфарбуй Арку як хочеш, надавши своєму простору нових акцентів.
Cartonic — перетвори картон на справжній ART!"
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cartonic |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 285 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 17 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 999 ₴



