Набір дитячих тимчасових тату Dodo "На Хвилях"



69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 301103
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір татуювань містить чотири аркуша з милими картинками, та набір дуже простий у використанні. Усі ілюстрації якісні та оригінальні.
Інструкція:
1. Для початку виріжте обраний малюнок;
2. Зніміть захисну плівку та прикладіть тату малюнком до тіла;
3. Вологою серветкою змочіть тату з зовнішньої сторони, почекайте близько 30 секунд;
4. Обережно зніміть папір і дайте висохнути татуюванню;
5. Обирайте наступне і переходьте до першого пункту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 21 см |
| Довжина: | 21 см |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
| Кількість складових елементів | 139 шт. |
| Вік | От 5-ти лет |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Головоломка |
| Розміри | |
| Висота | 60 см |
| Вага | 300 г |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 310 мм |
| Довжина паковання | 210 мм |
| Висота паковання | 60 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴



