Пазл Картонний Дитячий Розмальовка Dodo "My Little Pony Вечірка" 60 деталей
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200136
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модниці поні вирішили причепуритися та одягнути круті капелюшки та окуляри, щоб вразити всіх навколо. Чий образ сподобався вам найбільше?
Пазли на 60 елементів розраховані на дітей від 4-х років, вони яскраві, виконані з цупкого картону та зручні у грі. А чорно-біла картинка на задній стороні стає додатковою розвагою для малюків — склавши пазл її можна розмалювати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість складових елементів | 60 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴











