Дерев'яна розвиваюча іграшка для дітей Рибка LK-7 Cubika створена як для малюків які впевнено пересуваються на 2-х ніжках, так і для тих, хто лише почав ходити. Іграшка виконана з екологічного дерева і покрита безпечними фарбами. Комплектується довгою ручкою, за яку малюк тримає і штовхає перед собою рибку. Іграшка з заокругленими краями і без з'ємних деталей, що робить її максимально безпечною.
Під час руху іграшки, котик на рибці то піднімається то спускається, що додає веселощів від її використання. Але важливо те, що під час гри у дитини тренується: велика моторика, координація рухів, знайомиться з кольорами, тренується увага і концентрація на об'єкті і багато іншого.
Така іграшка стане прекрасним подарунком для Вашого чада.
Можна починати використовувати з 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Іграшка-каталка на паличці |
| Вид | Кішечка |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 58 см |
| Вага | 0.4 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 449 ₴



