Дерев'яна іграшка тваринка Cubika Віслючок Акробат LA-5 12459

Яскрава дерев'яна іграшка "Віслючок акробат LA-5". Всі елементи іграшки рухливі, так, що дитина може повернути будь-яку частину тіла фігурки, що робить гру з акробатом емоційною та цікавою.
У той же час іграшка:
- розвиває моторику рук;
- знайомить з кольорами;
- знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навички.
Акробат виконаний з 100% екологічних матеріалів і є абсолютно безпечним для дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фігурки |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 15 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 250 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 148 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



