Дерев'яний конструктор-мозаїка Cubika "Швидкі Колеса" 200 деталей 15290

399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15290
Дерев’яний конструктор Cubika World "Швидкі колеса" 15290 від виробника Кубіка на 200 деталей
Набір складається з 200 різнокольорових дерев'яних кубиків, стрічки, на якій розміщені двосторонні клейкі кружечки (скотч) і інструкція по збиранню конструктора. Кожен колір квадратів знаходиться в окремому пакетику.
З допомогою скотчу необхдно з'єднати послідовно елементи згідно інструкції. В результаті чого мають вийти фігури 2-х дерев, песика, хлопчика на самокаті і хлопчика на гіроскутері.
Після склеювання деталей фігурки тримаються міцно і їх можна використовувати в різних іграх.
Важливо! Фігурки можна зібрати лише 1 раз.
В іграшці використовуються тільки найякісніші зразки явора і бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а при фарбуванні використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Іграшка корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить з кольорами;
- знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навики.
Підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток. А завдяки тому що в наборі багато елементів, то одночасно можуть грати декілька малюків.
Дуже легко і гармонійно комбінуються з іншими іграшками від виробника Cubika
Підходить для дітей віком від 7 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 7-ми років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 399 ₴



