3D Пазл Картонний Daisy da Vinci Так Вінчі 117 деталей




1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALF-016
Ім’я Леонардо да Вінчі відоме кожному. Це один з найвизначніших діячів епохи Відродження. Навколо його життя та діяльності існує багато таємничості та міфів. Проте, він справив величезний вплив на розвиток людства в цілому. Свої спостереження та дослідження він старанно записував, залишивши в спадок майже сім тисяч аркушів. Цікаво, що писав він лівою рукою дрібним шрифирм зліва направо. При цьому використовував спеціальний шифр. Його геніальні конструктивні здогадки набагато випередили епоху і послужили основою для створення багатьох винаходів та промислових машин у майбутньому. Нині він найбільш відомий як художник. Про його полотно Мона Ліза (Джоконда) знають усі, а навколо її мерехтливої посмішки вируюють жваві дискусії.
Придбайте, складіть і розмістіть у себе бюст да Вінчі (3D пазл da VINCI), як потужне джерело натхнення вже сьогодні.
Збирати 3D пазл da VINCI самостійно – легко і приємно. Це задоволення не вимагає спеціальних навичок та інструментів: в кожному наборі ви знайдете все необхідне для збірки. 3D пазл da VINCI повторює принцип технології сучасної 3Д друку. Всі шари пронумеровані, шар може складатися з декількох елементів, їх називають слайсами.
Якщо у Вас є бажання подарувати своїм близьким, друзям, родичам або колегам приємні емоції у вигляді оригінального подарунка – заходьте до нас і ви неодмінно знайдете!
Як це працює:
- 3D пазл повторює принцип сучасної технології 3D друку
- Всі фігури складаються з шарів високоякісного екологічно чистого картону. Шари називаються слейсами.
- Розкладіть слейси по десятках.
- Склеюйте шари між собою в порядку зростання.
- Для запобігання зміщення слайсів використовуйте направляючі.
- Складений пазл можна розфарбувати за бажанням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daisy |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість складових елементів | 117 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Військова, історична |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A3 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 9 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 1 099 ₴



