3D Пазл Картонний Daisy Спорткар Bugatti 101 деталь
Ми створили для вас 3D пазл BUGATTI. Якщо ви любитель гіперкарів, то ви точно чули про французьку автомобілебудівну компанію Bugatti Automobiles S.A.S. Їхній автомобіль під однойменною назвою Bugatti визнаний одним з найшвидших автомобілів у світі. Пориньте і ви у світ автомобільних перегонів та надзвичайної швидкості з нашим 3D пазлом «Бугатті»!
Збирати 3D пазл BUGATTI самостійно – легко і приємно. Це задоволення не вимагає спеціальних навичок та інструментів: в кожному наборі ви знайдете все необхідне для збирання. 3D пазл BUGATTI повторює принцип технології сучасної 3D друку. Всі шари пронумеровані, шар може складатися з декількох елементів, їх називають слайсами. Подарункова дерев’яна коробка може слугувати функціональною підставкою для складеного пазлу, в якій можна зберігати всілякі дрібнички.
Якщо у Вас є бажання подарувати своїм близьким, друзям, родичам або колегам приємні емоції у вигляді оригінального подарунка – подаруйте цей 3D пазл BUGATTI і ви неодмінно вгадаєте!
Як це працює:
- 3D пазл повторює принцип сучасної технології 3D друку
- Всі фігури складаються з шарів високоякісного екологічно чистого картону. Шари називаються слейсами.
- Розкладіть слейси по десятках.
- Склеюйте шари між собою в порядку зростання.
- Для запобігання зміщення слайсів використовуйте направляючі.
- Складений пазл можна розфарбувати за бажанням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daisy |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість складових елементів | 101 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A3 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 8 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 31 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 1 349 ₴












