Дерев'яний дитячий розвиваючий набір Igroteco "Кубики Математика" 900736
449 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900736
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З нашим набором "Кубики математика" можна все! 🫶
Адже в ній 9 кубиків та аж 30 завдань:
-на логіку
-порівняння більше-менше
-додавання
-віднімання
-множення
-ділення
-знаходження цифри - х
І все це зображено кольоровими яскравими фруктами. Спочатку їх треба підрахувати, а потім, знизу виставити рівняння кубиками з цифрами 💡😍
🟦Сині - це парні цифри
🟥Червоні - непарні
🟩Зелені - математичні знаки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴








