Дерев'яний конструктор Igroteco "В'їзна Брама" 296 деталі 900354


2 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900354д
Конструктор «В’їзна брама» («GateWay») – являє собою споруду, завдяки якій в давнину здійснювався вхід / в’їзд до фортеці. У нашому конструкторі ця споруда складається з трьох секцій, в центральній частині якої знаходяться широкі ворота, механізм яких відкривається назовні.
296 деталей конструктора (39-ти видів!) вимагають від дитини уважності та цілеспрямованості при конструюванні. Поетапна інструкція із зображеними у реальну величину деталями для зручності дає можливість будувати не тільки стандартні мури, проте й інші додаткові моделі (позашляховик і танк наведені в інструкції), що в змозі урізноманітнити гру та зайвий раз продемонструвати безмежність можливостей конструювання з Ігротеко!
Виріб виготовлений з твердих порід деревини, не лакований, не фарбований. Іграшка є абсолютно натуральною, екологічною, адже виготовлена з цільної деревини без жодних покриттів.
Робота з конструктором по інструкції розвиває у дитини просторове мислення, логіку, увагу, дрібну моторику. З'єднання деталей не за інструкцією, а за власним бажанням та фантазією, сприятиме розвитку уяви, нестандартного мислення, творчості.
Увага! Як і справжні будинки, наші конструктори радимо починати складати з фундаменту! На рівній твердій поверхні викладіть найнижчий рівень, а потім рівень за рівнем, брус за брусом зводьте стіни, перекладайте деталі паз-в-паз, кріпіть їх, робіть перемички, з’єднуйте прибудови і накривайте дахом! Все як у справжньому житті!
СЕРІЯ «Фортеця» («Fortress») ТМ «Ігротеко» складається з 4 наборів – «Вежа», «Оборонні мури», «В’їзна брама» та «Замок», їх можна збирати як окремо, так і всі разом - тоді вони складуть собою неймовірне місто-фортецю. До наших часів на території України збереглись фортеці, захоплюючи уяву своєю красою та величчю. Навколо них літає багато загадкових та містичних легенд. Кожного року їх відвідують мільйони туристів. Найвідоміші з них - Аккерманська фортеця, Камянець-Подільська (належить до Семи чудес України), Хотинська, Кодацька та інші.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 10 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 296 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 1800 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 2 299 ₴



