Набір іграшкових меблів із дерева для ляльок Lis Wooden Toy Set - M2 Набір 3 штуки
2 592 ₴
- Готово до відправки
- Код: lisFurSet-M2
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чи знаєте ви, що у кожній маленькій дівчинці живе дбайлива господиня? Тому дівчаткам від 3 років обов'язково сподобаються наші еко меблі.
Дерев'яні меблі для ляльок допоможе облаштувати ляльковий будиночок. Мінімалістичний інтер'єр сприяє відпочинку і розслабленню, і ніби спеціально створений для прийому гостей.
Маючи в арсеналі настільки просунуті іграшки, що розвивають, юні леді легше соціалізуються, швидше освоюють хороші манери, стають сміливішими і відкритими.
Цей ультрасучасний ігровий набір ідеально підійде для світу ляльок. Він виготовлений відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 та ASTM із гладко відшліфованого дерева.
До набору входить:
Ліжко маленьке
Сервант
Стіл
Лавочка
Крісло (2шт)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Упаковка | Картонна коробка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 255 мм |
| Виробник | Lis |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 2000 г |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Ширина | 155 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 592 ₴









