3D Пазл Картонний Cartonic Елтон Джон 118 деталей
Британський композитор та виконавець, якого ти точно впізнаєш за окулярами. Сер Елтон Джон шість разів отримував Ґреммі та потрапив в Зал слави рок-н-ролу. Настільки ж талановитий, наскільки й епатажний. Пам’ятаєш хіт із Короля Лева «Can you feel the love tonight»? Це все він. Навіть його картонний пазл приносить натхнення та розкриває креативність. Спробуй!
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 118 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Мистецтво |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 18 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 999 ₴










