Дерев'яний фігурний пазл Max Woody Капітан Америка A3 97 деталей
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: mw_captain_a3
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яний пазл ТМ Макс Вуді «Супергерої»
Дерев'яний пазл "Капітан Америка"
Кожна частина пазла унікальна та виготовлена з натурального дерева. Пазл містить різноманітні фігури та символи, що оповідають історію супер героя.
Як тільки ви візьмете в руки наш пазл, відчуєте запах деревини з легким ароматом диму, ви зрозумієте скільки душі ми вкладаємо в кожен елемент.
Розмір пазла: А3
Кількість елементів: 97 шт
Дерев'яна коробка
Вироблено в Україні
З екологічних матеріалів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max Woody |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 97 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Комікси |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A3 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴








