Дерев'яний фігурний пазл Woodgood Азіатський Баран A4
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: wlrama4cartoon
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унікальний у своєму роді дерев'яний пазл Баран.
Кожна деталь пазла є унікальною і є частиною фігурного малюнку.
Як тільки візьмете наш пазл до рук, відчуйте запах дерева з легким ароматом диму, Ви зрозумієте, скільки душ ми вклали в кожен елемент.
Розмір пазла: A4/A3
Кількість деталей: 70/120 шт
Комплектність: на вибір подарункова коробка з дерева або крафт картону
-зроблено в Україні
- з екологічних матеріалів
- Виготовлений із ХДФ вищої якості
- Зображення нанесене прямо на дерев'яну поверхню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woodgood |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 70 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Формат | A4 |
| Паковання | Дерев'яна коробка |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 42 см |
| Висота | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



