Машинка Дерев'яна дитяча Lis Кібертрак не фарбований




Матеріал – вільха, бук
Розмір – 160х80х50(мм)
Розмір – 160х80х50(мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



