Перший прообраз буксира був створений в 1736 році в Англії для безпечного маневрування в портах і гаванях, а також для переміщення вантажів проти течії річок. З тих часів модель удосконалювалася технічно, зберігаючи основний принцип роботи тягового судна. Сьогодні жоден порт в світі не обходиться без такого, хоч і невеликого, але дуже потрібного корабля. У світі існує велика кількість моделей буксирів, в залежності від призначення і району плавання.
Наш Буксир втілив в собі класичний образ та зберіг плавні лінії бортів, невисоку щоглу і широку палубу.
Складання конструктораЦя модель має наступні технічні характеристики: 169 деталей, розташованих на 4 дошках, в комплекті з 12 додатковими деталями (гумки, та канати). Як і всі інші моделі Ugears, Буксир виготовлений з якісної фанери, перевіреної європейськими лабораторіями, яка застосовується також у виробництві європейських дитячих меблів. Модель повністю укомплектована всім необхідним для складання.
Якість виготовлення деталей дуже висока - для вирізання елементів з фанерною дошки використовується лазерний метод. Розрізи зроблені лазерним станком з ЧПУ, лінії - приблизно з людську волосину. Всередині упаковки ви знайдете фанерні дошки, з яких необхідно тільки видавити готові деталі і трансформувати їх в самохідний буксир. Для складання вам не знадобиться клей або спеціальні інструменти. Збирається модель за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями 11 мовами (українською, англійською, німецькою, французькою, польською, іспанською, російською, японською, італійською, китайською та корейською).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugears |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 169 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Кораблі, човни |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A4 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 3 см |
- Ціна: 950 ₴











