Розмір ліжечка: 26х16х18 см
Чи знаєте ви, що у кожній маленькій дівчинці живе дбайлива господиня? Тому дівчаткам від 3 років обов'язково сподобаються наші еко меблі.
Дерев'яні меблі для ляльок допоможе облаштувати ляльковий будиночок. Мінімалістичний інтер'єр сприяє відпочинку і розслабленню, і ніби спеціально створений для прийому гостей.
Маючи в арсеналі настільки просунуті іграшки, що розвивають, юні леді легше соціалізуються, швидше освоюють хороші манери, стають сміливішими і відкритими.
Цей ультрасучасний ігровий набір ідеально підійде для світу ляльок. Він виготовлений відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 та ASTM із гладко відшліфованого дерева.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Упаковка | Картонна коробка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 255 мм |
| Виробник | Lis |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 550 г |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Ширина | 155 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴








