Матеріал — вільха, бук
Розмір — 100х45х45 (мм)
Покриття — оливо-віск
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 50 г |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴






