Розвиваюча пірамідка із дерева Cubika "LD-12" 15009

269 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15009
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна розвивальна іграшка пірамідка "LD-12" від виробника Кубика.
Основа та деталі різного кольору та форми.
В іграшці використовуються тільки найякісніші зразки тополі та бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а під час фарбування використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей і не має запаху.
Призначено для дітей від 18 місяців.
Пірамідка надзвичайно корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить із кольорами;
- знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
- розвиває логічне мислення;
- тренує відчуття балансу та координацію рухів
Матеріал — деревина. Упакована в яскраву картонну коробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пірамідка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Висота | 148 мм |
| Вага | 210 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴



