Шнурівка дитяча з дерева Cubika Рибки Силянки 13647
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13647
Шнурівка Рибки-силянки Cubika (13 деталей)
Іграшка складається з: 13 різнокольорових фігурок риб, та інших морських мешканців. Також у наборі шнурок з дерев'яним наконечником для полегшення нанизування. Є і картка з різними варіаціями розміщення фігурок.
У кожній фігурці два отвори, через які слід просмикнути шнурок. На одному кінці шнурка є дерев'яна паличка, що полегшує нанизування фігурок. Яскраві, барвисті, приємні на дотик фігурки тварин будуть чудовим дидактичним матеріалом для розвитку мови дитини, розширення її кругозору: опишіть малюку тварин, де вони живуть, чим харчуються, які особливості є у кожного з них. Старшим дітям можна ускладнювати завдання, наприклад, нанизати тварин через одне, рибка - не рибка, рибка - не рибка.
У процесі гри дитина розвиватиме: дрібну моторику, уважність, мислення, пам'ять, розширюватиме свої знання про тваринний світ, лексичний запас, а також уміння класифікувати та узагальнювати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шнурівка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 13 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 399 ₴








